Geçtiğimiz günlerde Fox TV’ deki Bilgehan Demir’ in hazırlayıp sunduğu Altın Yumruklar programına katılan Badr Hari ağustos da maç yapacağı Türk kick boxcu Erhan Deniz ile karşı karşıya geldi, Erhan Deniz daha önce Badr Hari gelemediği için antrenörüne bir sürü laf söylemişti. Badr Hari ona çok ağır laflar etmesine rağmen hiç karşılık veremedi. Badr Hari’ den şuna benzer bir söz geldi ve çok hoşuma gitti.. “Ben geçen programınıza gelcem diyip gelemediğim için özür diliyorum özrümün bir hediyesi olarakda Türkiye’ den kendi sikletimde birisiyle maç yapmak istedim, buradaki amaç Türkiye’ yi dünyaya tanıtmak Erhan Deniz’ e benimle maç yapma ödülünü vermek, ben çok büyük birisiyim Erhan Deniz benimle maç yaptığı için çok sevinmeli” tabi tam olarak böyle söylemedi ama söylediği sözlerdeki asıl anlam böyle birşeydi. 😀 yani adam Erhan Denizi adam yerine koymuş ona şans vermiş oda Badr Hari nin olmadığı bir programda artistlik yapıyo yok ben böyle döverim şöyle döverim 😀 kendini ne sanıyo halen anlamış değilim.. Eğer ağustosdaki maçı kazansın bende bu sitenin başına ben bir öküzüm yazmazsam 😀

Yorumlar

 1. yasin dedi ki:

  walla tek kelimeyle erhan aywayı yedi bence dayak yeme makinası bu macta icad edilir cünkü erhan deniz bildigin odundan farksız ben bedri hare gibi, bi döwüşcü görmedim he erhan deniz gibide bi sopa yeme makinası görmedim demekki erhan deniz rinkte sopayı yerken bedre hare nin menejerleri paraları sayacak ya bu cocuk sıyırmış bence sen kim bedre hare kim seni bi sopalasında aklın basına gelsin onun olmadıgı programda hava atmak neymiş gör aklın warsa ki yok kac bencee ^kaaaaac

 2. yasin dedi ki:

  YA YAZIK BU ERHANA YETİŞİN KOMŞULAR

 3. Yusuf Uyanık dedi ki:

  Erhan Deniz Badr Hari nin antrenörüne, siz bard hari ile maçlardan sonra diskoya eğlenmeye gidiyormuşsunuz bu sefer hastaneye gideceksiniz dedi 😀 burda öldüm gülmekten 😀 Erhan Deniz ring de ölmezse iyidir dostum : )

 4. gökhan saki dedi ki:

  arkadaslar erhan deniz bizim dövüşcümüz bukadar üstüne gitmeyin bu yorumlar.cok kötü yorumlar türk sporcumuz erhan denize basarılar dilerim allah utandırmasın erhan okursan cebimden ararsın gökhan saki =)

 5. salih altun dedi ki:

  ben gökan sakiye katılıyorum bedri hari zor bir rakip ama inbnşalah herkesi utadırıp bedri hariyi ringe gömecek

 6. murat oral gökçek dedi ki:

  Badr Hari çok ahlaksız bi adam.Bizimkilere bak.Yok Erhan o yokken dayılık yapmış yok ben yenerim demiş.Diycek tabi.Helal olsun.O beni döver yenermi desin.Bence Erhan delikanlı adam.Dayak yese bile delikanlı ama kazanması zor.Çünkü herif çok pis adam.Ringde sen benim karımsın bende senin kocanım demedimi?O lafları duyunca cıldırdım.Bence Badr Hari korkagın teki.Ama yenilmez değil.Etkili darbe alınca tırsmaya baslıyo.Remy’e korktugu için yenileceğini bildiği için yerde tekme attı.Biliyosunuz son maclarından biini kaybetti.İnsallah Erhan kazanır.Dualarımız seninle Erhan.Gokhan Saki ye de selamlar seni cok seviyoruz.

 7. necmo dedi ki:

  siz badr harı yı gozunuzde cok buyutmussunuz arkadaşlar. bizim erhan onu çiğ çiğ yer . dunya starı olabılır eyvallah şans da vermiş. ancak onun erhanı ciddiye almaması bizim işimize gelir. adamın en zayıf yanı çenesi. maçlarını izliyenler bilir. ben inanıyorum türkün gücünü gösterecek erhan.

 8. Yusuf Uyanık dedi ki:

  neyse zaten arkadaşlar tartışmaya gerek yok maç iptal oldu veya uzun bi süre ertelendi
  aylardır beklediğimiz gece birden kesin bi sebebi olmadan yok oldu

 9. gizem dedi ki:

  bahadır sarıya hayranım zamik i çok güzel yendi çok yakışıklı bahadırr

 10. serdar dedi ki:

  bence türkiyenin en büyük döğüşçüsü bahadır sarı.yavaş yavaşve emin adımlarla geliyor bahadırı izlemeye devam edin en azından başkaları gibi büyük konuşmuyor rinte yumruklarını konuşturuyor bence bedri hari,remi bonyski,yi yene bilecek güce sahip.kendisine önundeki maçlarında başarılar diliyorum

 11. yasin.... dedi ki:

  arkadaşlar bedri hari dünya devi veya herneyse ama şunu özellikle belirteyim erhan döğüşmesini bilmiyo güçlü ama kondisyonsuz vede cok amatör inanın benim abim bile onu tek yumrukta serer bedri hari 780 gömlek büyük erhancım sana çok çalışman lazım çooook yinede başarılar inşallah komalık olmazsın….:-)

 12. gencay dedi ki:

  bide erhan deniz çok konuşuyo yok ben bedr hariyle yarım dövüşürüm yok maçtan snra diskoya değil hastaneye gidecek yok ona pitbull atağı yapacam:D bedr hari tek cümleyle cevap verdi sen evin kadınısın ben erkeği ringte ne olur gerisini siz düşünün..pitbullum diyosunda pitbullar havlamaz erhaaaan.. havlayan köpekte ısırmaz.

 13. hasan dedi ki:

  badr hari kim meydan okuyabilir dostum adam erhanın abisini gökan sakiyi de yendi

 14. sener dedi ki:

  ERHAN durust bir sporcu fakat gercekden cabuk yoruluyor ilk turlarda isi bitirmesi lazim ama malesef bitirici degil insallah bedri yener

 15. haydaroski dedi ki:

  haydardan sevgilerle