Eğer durgun bilgisayar durumdan bıkmış mı? Şimdi kesinlikle kendi dizüstü bilgisayar veya bir amaç ya da belki başka bir için dayanarak olduğunu gezegenin nüfusunun yüzde elli üzerinde, yavaş bilgisayar hayal kırıklığına için Kuşkusuz, tamamen doğal olabilir.

Windows kayıt defteri şüphesiz akvaryum malzemeleri mevcut bilgisayar işletim sisteminin önemli bir parçasıdır. O PC’niz hakkında tüm detaylar genellikle kaydedilir yerdir. Ayrıca kendi PC bileşenleri, yazılım programları ve seçenekler hakkında bilgi genellikle burada kaydedilir. halinde de yazılım alanında çok büyük olur, ne zaman bir kişinin bilgisayarında performans muhtemel kesinlikle alınmayacak ortaya dönecek olarak kayıt bulunamadı hataları vardır. Herkesin Microsoft Windows toplamda en yüksek performansı almak için başvuru temizlik bir kayıt elde etmek gerekebilir budur.

Burada yavaş hareket eden bilgisayar tamir için yapabileceğiniz bazı çok basit şeylerdir.

Boşaltmak Your Recycle Şu Konteyner

Bir veri dosyası için yoksa, onu ortadan kaldırmak. Değil, sadece sizin geri dönüşüm, tamamen dosyaları kurtulabilirsiniz. Mevcut geri dönüşüm konteyner büyük bilgisayar dosyaları ile doldurulmuş izin size günlük olarak kullanan yazılım programları ile bağlantılı yolu engellemek için eski dosyaların izin anlamına gelir. eski verileri ile bin geri dönüşüm boşaltılması olanları size daha hızlı başlatmak için günlük kullanım yazılım yapacak.

Trojan / Virüsler için kontrol edin

herhangi bir potansiyel bilgisayar virüsü veya klima fiyatları uygulama zarar bile saldırı için kişisel bilgisayarınızda bak. Virüsler yöntemler bir çok ile bilgisayar sistemindeki web bu varlık indirme riskli bilgisayar dosyalarının, bir tane olabilir. Böylece, fakat genellikle bu değil sadece tedavileri virüs anti-virüs programı almak için harika hiç indirmeniz ve hem de yükleme hakkında hemen hemen her türlü belgeyi gelen potansiyel bir tehlike olduğunda da uyarı işaretleri gösteren yoluyla yardımcı olacak olacak Erişmek planlıyorsanız internet üzerinde herhangi bir web sitesi ya da belki de bölge tehlikeli hemen belki, ya da başlatın.

Temiz Dangerous Records Yanı Sıra Yetimler Bağlı Kayıt

Özellikle kayıt genellikle kişilerin kendi yazılım depolayan bir kütüphane gibi bir çok şey var. Zamanla, bir çok program yüklü olması ve kaldırıldığını ve ek programlar daha düzenli olarak başlatılan diğerlerine oranla eğilimi, mevcut kayıt nihayet dosyaları ile dağınık biter tüm yayılmış. Herhangi bir ya da belki de hasarlı yaşlı kayıt defteri girdilerini çöker ve bir mavi ekran neden olabilir.

tamir ve olanları optimize kendi kayıt için bulaşık makinesi fiyatları tek bir yararlı strateji uygulama temizleme kayıt defteri kullanmaktır. Kayıt defteri temizleyiciler genellikle PC’nize indirilebilir ve elde edilebilir yazılım uygulamalarıdır. Oftentimes sık sık çok işleri gerçekleştirmek için tam sürümleri teşebbüs için donanımlı olduğu yapabiliyor ücretsiz deneme programları bulabilirsiniz. Aslında, bu ancak, bütün bu gerekli’s olabilir çoğu tamamen bilgisayar sisteminizi üzerinde sorunları kaldırmak için tam özellikli yazılım kullanımı önerilir.