Kabuğun elmalı kurabiye tarifi Hayır kabartma sizi hamur yoğurmak gerek yok, bu yüzden bu elmalı turta tarifi yer almaktadır. O yerine sadece gözleme yönelik basit hamuru yapmak ve evde lezzetli ve kolay elmalı turta tadını çıkarın. Tipik bir elmalı turta ama kabuk yerine gözleme kullanım farklı ve dolayısıyla adını Kolay Apple Pie yaptığı gibi doldurma aynıdır. Ve pişirme gerek yok gibi kolayca 4 kişilik servis yapılır Onun hemen altında 30 dakika içinde hazırlanır.
1. Derin bir tencerede, elma parçaları, tarçın tozu, esmer şeker ve su elma şurubu yapmak için koydum. Bütün elma parçaları tamamen daldırma böylece şurup yapmak için yeterli su ekleyin. Aşçı onları orta ateşte 10-15 dakika.
2. Elma yumusayinca ve şurup baslayinca, sonra tereyağı ve bir çorba kaşığı ekleyin alev kapatın ve oda sıcaklığında soğumaya bırakın. tereyağı sıcak şurup içinde eriyecek ve parlak bir görünüm verir.
3. Şimdi ıslak kek tarifi meyilli tüm malzemeyi koymak Karıştırma kabına, gözleme için hamuru yapmak ve iyice karıştırın. meyilli orta kıvam alana kadar süt ekleyin ne kadar kalın ne de meyilli onu kolayca düşeceği tamamen kepçe ayrılmamak gereken bir kepçe dökmek yani ince. Emin hayır zor olacak gözleme aksi meyilli mevcut orada topaklar gerekir olun.
4. Gres kepçe tavaya pişirin yavaş ateşte üzerine meyilli dökün kullanarak yapışmaz tava. Hava kabarcıkları, daha sonra gözleme üst yüzeyinde geldiğinde bir dakika rengi açık kahve yapmak için yan pişirin açmak.
5. Benzer şekilde, meyilli geri kalanından krep yapmak.
6. Yanımda güzel bir tabağı, yer krep yan Şimdi ve onlara elma şurubu dökün. Daha cazip hale getirmek için üstüne biraz taze krema serpin. Lezzetli kolay elmalı turta hizmet vermeye hazırdır.

Yorumlar

  1. abdullah gül dedi ki:

    tarif çok güzel anlatılmış ama ben biraz salak olduğumdan anlayamadım sanırım 🙁