Türkiye’yi kasıp kavuran Ergen Ring Ateşi İzmir’de büyük bir resitale hazırlanıyor. İzmir Alsancak Atatürk Spor Salonunda yapılacak WKN Dünya şampiyonluk gecesinde nefesler kesilecek… Adem Bozkurt Dünya şampiyonluk unvanını koruyabilecek mi? Yahya Alemdağ 70 kg’da Avrupa Unvan maçına çıkabilme vizesi alabilecek mi?

444 ERGEN RİNG ATEŞİ İZMİR
100’den fazla ülkede temsilcisi bulunan Wolrd Kickboxing Network (WKN) Federasyonunun bünyesindeki ve Ergen Ring Ateşi’nin organizatörlügündeki 72.6 Kg Dünya şampiyonluk maçı İzmir’de yapılacaktır… Gecenin 7 maçı 3 Temmuz gecesi saat 23.00’den itibaren Fox’tan canlı olarak yayınlanacak….

SPONSOR 444
Ergen Ring Ateşi’nin yeni ana sponsoru 444 firması aynı zamanda cuma geceleri yayınladığımız boks gecelerinin de sundu sunar sponsorudur. Tanıtımlarımızda ve yapılan internet bilgilendirmelerimizde Ergen Ring Ateşinin başına 444 getirmemizi önemle rica ettiler.

12 KAMERA HİZMET VERECEK
Fox’tan canlı yayınlanacak olan İzmir Alsancak Atatürk Spor Sarayında yapılacak dev gece için hazırlıklar devam ediyor. Futbolda derbi maçları çeken Nev Production ve dünyanın bir çok yanında çalışmalar yapan Fantom firmasının prodüksiyonunu yapacak olan gecede 12 kamera ve son sistem ışık ve ses sistemleri kullanılacak… İzmir’de bugüne kadar yapılacak futbol ve Universiad’dan sonraki en büyük spor organizasyonu olacak…

72.6 KG UNVAN MAÇI
Erzurumlu sporcumuz Adem Bozkurt’un elinde bulundurduğu unvanını korumak için çıkacağı ringde rakip Rus Shamil Abdulmedgidov olacak… Milli marşların okunacağı maç öncesinde basın toplantısı İzmir’de gerçekleştirilecek.

69.9 AVRUPA ŞAMPİYONLUK YARI FİNAL MAÇI
3 Temmuz gecesinde Aynı gece 6 maç daha var. Bunlardan bir tanesi yine Türkiye’yi yakından ilgilendiriyor… Avrupa Şampiyonluk maçına çıkabilmek için önünde son bir engel kalan Trabzonlu Yahya Alemdağ da Bulgar rakibi Vladimir Vylev ile yarı final maçında son kozunu ortaya koyacak.

DİĞER MAÇLAR
24 Nisan tarihinde yapılan maçta Avrupa Şampiyonluk kemerini kazanan Seda Duygu Aygün ise bu kez özel maçta Gürcü rakibi Helena Bolashvili’ye rakip olacak. Bu maç kemer koruma maçı olarak değer kazanmayacak.

Evsahibi konumunda bulunan İzmirli ağır sıklet kickboksçumuz Deniz Fidan ise Bulgar rakibi ileKostodin Kostov ile karşı karşıya gelecek. Iğdırlı Erkan Varol, Elazığlı Kenan Günaydın, Karslı Coşkun Sakar da gecenin önemli Türk dövüşçüleri arasında bulunuyor…

Son maçlarında elde ettiği nakavtlı galibiyetlerle adını sıkça duyuran ve 4’lü ağır sıklet turnuvasını şampiyonlukla kapatan Azeri Zamik Atakishiev ile karşılaşacak Karslı Coşkun Sakar ilk kez Ergen Ring Ateş’inde yer alacak.

Eskişehir’de yaptığı karşılaşmada büyük sükse yapan ve 67 kiloda başarılı maçlar çıkaran Kenan Günaydın ise gecenin açılış mücadelesinde Fransız rakibi Steeve Valente ile kapışacak.

444 ERGEN RİNG ATEŞİ – İZMİR MAÇ KARTI

1. MAÇ
Kenan Günaydın (Elazığ) – Steeve Valente (Fransa) 66.7 Kg

2. MAÇ
Seda Duygu Aygün (Eskişehir)- Helena Bolashvili (Gürcistan) – 54.9 Kg

3. MAÇ
Erkan Varol (Iğdır) – David Dato Jovakhia (Gürcistan) – 69.9 Kg

4. MAÇ
WKN Dünya Şampiyonluk Maçı – 72.6 Kg
Adem Bozkurt (Erzurum) – Shamil Abdulmedgidov (Rusya)

5. MAÇ
WKN Avrupa Şampiyonası Yarı Final – 70 Kg
Yahya Alemdağ (Trabzon) – Vladimir Vylev (Bulgaristan)

6. MAÇ
Deniz Fidan (İzmir) – Kostadin Kostov (Bulgaristan) Ağır Sıklet

7. MAÇ
Coşkun Şakar (Kars)- Zamik Atakishiev (Azerbaycan) – 91 Kg

Yorumlar

  1. duygu dedi ki:

    ben kenan günaydının maçını bekliyorum harika bir insan karakteri mütiş ve mücadelesi göz alıcı özgeçmişini biliyorum tüm zorluklara rağmen azminden hiçbirşey kaybetmeyen bir insan….maçını zevkle izleyeceğim