Festivalden yaklaşık bir hafta öncesinde r10′ da gezinirken reklam bannerını gördüm ama şu faso fiso şeylerden birisidir diye düşündüm. Tıkladım ve siteyi gezmeye başladım, gayet etkileyici bir içeriğe sahipti ve özellikle ücretsiz olduğunu da görünce hemen bir adet bilet kaptım.  Festivale Natro Hosting şirket personeli olarak katıldım. Başından sonuna kadar bulunduğum oldukça zevkli geçen, güzel dostlukların edinildiği bir etkinlikti. Etkinliğe Natro personeli olarak katıldım ama diğer birçok firmadan arkadaşlar edindim benim için en önemli hediye buydu. Ek olarak 100 TL çek ve tablet kazandım, bunlar içinde başta Selçuk Saraç ve tüm ekibine; sponsorlarına teşekkürlerimi iletiyorum. 

Hiçbir olumsuz eleştiride bulunmaya gerek yok, zaten ilki gerçekleşen ve Selçuk Bey’ inde konuşmasının başında belirttiği gibi eksiklikler ve hataların olması muhtemel bir etkinlikti. Dilerim ki bu etkinlik senelerce devam eder ve artık hosting sektörünün soyutluğunu somutlaştırabiliriz.

Gelemeyenler zaten üzülmüş ama biraz da üzülmelerine ben katkıda bulunayım : ) çok şey kaçırdınız. Otelinden yemeğine; personeline kadar varan çok çok hoş bir etkinlikti… Etkinlikten, telefonum ile çekmiş olduğum birkaç fotoğrafı paylaşayım.

Görmeyeli WordPress çok gelişmiş 🙂 Benim galeri sayfamın olmadığını şimdi fark ettim, hazır temayı güncellemişken bir galeri sayfası tasarlayayım.