Şu anda Java Script tarayıcınızda özürlü varsa maksadı akvaryum malzemeleri gibi tüm web sayfaları görmek mümkün olmayabilir. Bazı parçalar veya onlara fonksiyonlar çalışmıyor. “Bu web sitesi Java Script gerektirir” gibi Hatta sadece bir ileti alabilirsiniz.

Böylece Java Script nedir? Bu web sayfasının geliştirici için bazı genişletilmiş olanaklar sağlar. o senin için giriş alabilir Örneğin, gibi isim sormak ve sayfanın içeriği kullanmak onu.
Ama aynı zamanda bilgisayarınızda virüs yere ya da yapmak diğer istenmeyen şeyler PC’nize bir araç olarak kullanılabilir. Bu bazı insanlar onu devre dışı bırakmayı tercih nedeni budur.

Iki şey Java Script her zaman tarayıcınızın elmalı kurabiye tarifi güncelleştirilmiş bir sürümünü kullanmak gerektiğidir etkinleştirmeden önce düşünmek. hackerlar bulmak gibi ve tarayıcıda boşlukları kullanma, yazılım geliştiriciler sorunlara düzeltmeleri yapmak ve yükseltmeleri olarak gönderiyoruz. Bir web sitesi güvendiğiniz ise başka bir şeydir. onlar olduğunu iddia edenler var mı? o ya da okunaklı bir firma mı korsanlara için bir örtü olabilir?

Eğer bir ofis ortamında bir bilgisayar kullanıyorsanız, ilk olarak sistem yöneticisi ile kontrol etmelisiniz. Bu komut izin vermeyecek şirket politikası olabilir.

Firefox, menüden Araçlar ilk tıklatın ve sonra Seçenekler’i kullanıyorsanız. İçerik sekmesini tıklayın Seçenekleri penceresini gördüğünüzde. “Enable Java Script” etiketli onay kutusu kontrol edilmelidir. İsterseniz siz de tıklayabilirsiniz “Gelişmiş …” komut yapabileceği ne kontrol etmek. Tüm onay kutularını ve burada silinebilir Java Script hala çalışabiliyor.

Internet Explorer, menü çubuğunu ve sonra seçin “Internet Seçenekleri” Araçlar ilk tıklayın kullanıyorsanız. seçenekleri pencerede “Internet” kuşağında “Güvenlik” sekmesini tıklatın.
Şimdi ya “Varsayılan Düzey” düğmesine tıklayarak varsayılan ayarları kullanabilir veya “Özel Düzey” kullanabilirsiniz. “Scripting” bölümüne aşağı gidin ve “Active komut dosyası” sağlar.

Hala çalışmıyorsa, siz de Java Script engelleyebilirsiniz anti virüs gibi diğer programlar olabileceğini bilmelisiniz.

Eğer Java Script kullanarak görmek istedim sayfa gördükten sonra tekrar devre dışı bırakmak isterseniz, düşünebilirsiniz. bunu sağlayan benzer Bunu yapmak için, sadece sizin kontrol kutularından kontrol işaretlerini kaldırmak zorunda.