motosiklet Binme sırası, sizin ekipmanları, motosiklet konusunda temkinli olmak sürüş becerilerine sahip bu şekilde tutmak için, ama çok zevkli bir eğlencedir. Tüm bu maddeler üç size yol üzerinde kafa her zaman öncelikli olmalıdır. size yakın ilgi istediğiniz bir şey olsun veya olmasın değil size uygun motosiklet vites var. Burada her zaman olması gereken ilk 3 motosiklet dişli öğelerdir.

Motosiklet Helmet

Eğer motosiklet sürüş zaman, olması gereken motosiklet dişli bir parça, motosiklet kask olduğunu. Motosiklet kask bir kazada hiç iseniz başınızı korur budur. Motosiklet kaskları yarım, üç çeyrek ve tam yüz dahil olmak üzere farklı tarzları bir dizi mevcuttur. Çoğu eyalette, ancak bir takmaları etmeyen devletler hala var yasayla istiyorlar. Eğer bir giymek gerekmez düşünüyorsanız, size bir enkaz olsun ne eğer gerçekten size yardımcı olabilir çünkü yeniden isteyebilirsiniz.

Deri Motosiklet Ceket

motosiklet dişli bir diğer çok önemli parçası, deri motosiklet ceket sizi rüzgardan ve ayrıca kaza kaldırım eğer karşı korumalıdır tutmanıza yardımcı olabilir. Yol döküntü deri motosiklet ceket sen olmasını, o zaman kesinlikle yaklaşık bir giyen düşünmek isteyeceksiniz önlemek için fırsat verir, bu yüzden eğer uğraşmak zorunda için çok acı bir şey.

Güvenlik Gözlük veya Sun Camları

Uygun göz koruması da sürme yaparken her zaman giyilmelidir motosiklet dişli çok önemli bir parçasıdır. Çoğu kez enkaz ve off road kadar uçabilir size felaket olacağını göz, basılmamış olabilir olasılığı vardır. Bunu önlemek için amacıyla, oldukça size doğru göz gözlerini güvende tutmak için giyim giyilmesi tavsiye ediliyor.

Eğer bot ve eldiven de dahil olmak üzere her yolculuğu güvenli tutmaya yardımcı olabilecek diğer motosiklet dişli öğeler vardır. Bir yolculuğa çıkmak yakın zaman, size uygun motosiklet vites ile donatılmış tarafından güvenli olduğundan emin olun.