Nokia N8 Nokia ve en son telefon, şirketin amiral gemisi modeli olarak Nokia N97 yerini alması bekleniyor. Nokia N97 şirketin muhteşem flop biridir ve bu sadece Nokia N8 üzerinde daha fazla baskı koyar. Nokia, satış ve son birkaç yıl içinde sürgülü N97 başarısızlığı kesinlikle konularda yardım etmedi gördü. Yani, Nokia N8 iyi için şirketin fala canlandırmak bekleniyor. Nokia N8 sahip olduğu en büyük avantajlarından biri klima fiyatları düşük beklentileri olduğunu. Önceki modellerin başarısızlıkları nedeniyle, herkes bir başarısızlık olarak, Nokia N8 bekliyor. Ancak, bu en iyi telefonlardan biri olan Nokia, son yıllarda istikrarlı gelen olmaktır o dokunmatik ekranlı telefonlar dolu cep telefonu sektöründe bir kavgaya bekleniyor.

dokunmatik telefonlar mevcut bolluğu Nokia N8 ayıran tek şey fotoğraf makinesi ve bir kolaylıkla hiç bir cep telefonu üzerinde görülen en iyi kamera olduğunu görüyoruz. Nokia N8 içinde kamera ve 12 megapiksel birimidir megapiksel sayısı dışında, maksimum görüntü kalitesi getiriyor cep telefonları, tarihinin en büyük görüntü sensörü kullanır. otofokus ve yüz tanıma varlığı kamera normalde bağımsız dijital fotoğraf makinelerinde bulunan hemen hemen tüm özelliklere sahiptir anlamına gelmektedir. Aslında, netlik ve detay açısından, Nokia N8 kamera kesinlikle çoğu dijital fotoğraf makineleri daha iyi ve bir cep telefonu bir dizi bugün konusunda birşey diyemiyorum ki tamamlayıcısıdır.

Kameranın sahip olduğu bir diğer avantajı 720 p video kaydı tesistir. Bunu büyük bir mesele değil bu yüzden bir çok kameram şu anda bu tesisin teklif olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, Nokia N8 kamerası HD video tüm bu istenmeyen şeyleri kaldırmanız video istikrar faktörü ve rüzgar gürültüsü azaltma var. Bunların dışında telefon da bu size bir büyük ekran televizyona bağlayabilirsiniz mini HDMI çıkış limanı vardır. Mini HDMI portu bulaşık makinesi fiyatları büyük ekran televizyon telefonunuzdan içerik aktarımı olacaktır dijital bilgilerin kesinlikle bir kayıp birçok Nokia cep telefonları ve yeni mini HDMI portu sonuçlar görüldü özellik dışarı TV üzerinden bir gelişmedir. Nokia kutusu ile birlikte HDMI dönüştürücü bir mini HDMI ile telefon sağladığı, bu nedenle bir dönüştürücü civarında arıyor olması gerekmez.

Ayrıca, telefon tek bir bilgisayar üzerinde bir USB kalem sürücünün içeriğini görüntülemek için sahip tüm ihtiyaçlarını giderir gitmek, USB denilen parlak bir özellik ile birlikte geliyor. dönüştürücü ile, hiç bir bilgisayar kullanmadan bir kalem sürücünün içeriğini görebilirsiniz. Telefon İngiltere 420 £ olarak fiyatlandırılır.