Windows bunu yapmak istiyoruz bulaşık makinesi fiyatları işlemleri gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu bazı dosya ve ayarları okumak mümkün değil, çünkü Windows XP 1000007E hata olur. Bu tip hatalar için olağan şüpheli hatalı veya bozuk bilgisayar dosyaları, bozuk talimatları veya hasarlı ayarlarıdır. Bu hatayı düzeltmek için, PC’nizde virüs ortadan kaldırmak için yeterli disk alanı olduğundan kontrol birşey olabilir sorunun kaynağı, onarım yapılması gerekir.

Ne 1000007E Hata mı?

Windows XP 1000007E hataları işletim sistemi düzgün ilgili dosyaları ve ayarları okuyamayacağı için oluşur. Bunun neden olabilir çeşitli faktörler vardır. Ancak, hata genellikle aşağıdaki gibi, aynı şekilde bildirilir:

“DUR: 0x0000007E (0xC0000005, 0x804E518E, 0xFC938104, 0xFC937E04)
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED ”
“0 × 1000007E: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M”
Bu hatayı düzeltmek için, biz, Windows ayarlarının doğru yapılandırıldığından emin olmak için ve sonra belki bozuk Windows herhangi bir ayarı düzeltmek gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin.

Nasıl PC’de 1000007E Hata düzeltmek için

sisteminize bağlı Kaldırılması üçüncü taraf sürücüleri yardımcı olacaktır. Genellikle Windows XP 1000007E hatalar bilgisayarınızda bu programlar ile ilgili sorunlar sonucunda olduğu durumdur. Bunu düzeltmek için, bilgisayarınızda herhangi bir ya da hatasız mayınları sorunlu sürücüleri bir un-yükleme yapmak gerekir. Bunu yapmak için, Denetim Masası’na gidin Program Ekle / Kaldır fonksiyonu seçin ve hatalı sürücülerin doldurur uygulamaların listesini bulmak, sonra ana araç çubuğundaki Başlangıç simgesine tıklamanız gerekir. sorunu çözmek değil, herhangi bir geride bırakarak, bilgisayarınızda hatalı sürücülerin her seçtiğinizden emin olun. Şey geçmişte kurulmuş olması grafik sürücüleri, yazıcı sürücüleri ve özel ses sürücüleri de dikkat etmek.

Tamamlamak gerekir Başka bir görev Windows XP 1000007E hataları kurtulmak için sistem herhangi bir imzasız aygıt sürücüleri kaldırmaktır. Bu çoğu zaman bazen ve başarısızlıkları için sistem neden olarak sorunsuz olması gerektiği gibi çalışmıyor hatalara yol açar. etkili bir şekilde bu hataları düzeltmek emin olmak için, PC sistem üzerinde çalışan tüm imzasız sürücüleri kaldırmak gerekir. Bu biraz daha karmaşık bir süreçtir çıkarılması, böylece görmeden şekliyle bu yönergeleri izleyin emin olun.

Koşmak Başlat>
“Sigverif” ve ardından OK düğmesini tıklayın Tipi
Gelişmiş sekmesini tıklatın ve “İmzalı olmayan diğer dosyaları arayın” üzerine tıklayın
C etiketli klasöre gidin: \ WINDOWS \ SYSTEM32 \ DRIVERS ve Tamam’a tıklayın
START tıklayın
Windows XP 1000007E hataları hala bundan sonra da devam etmesi olduğunu fark ederseniz, Windows kayıt defterindeki bir hata var çünkü, o zaman büyük ihtimalle öyledir. Bilgisayarınızda bu bölümü dosyaları Windows klima fiyatları uygulamalarınızın çalışır gibi okumak gerektiğini ayarları vs işlenmesinde önemli bir işlevi oynar. o kadar çok kullanılmış olduğundan, kendi dosyaları ve ayarları ve zarar görebilir ve sonunda Windows basitçe artık bunları okuyamaz ki söz konusu olabilir. bunları düzeltmek için, hızla ve kolayca bu önemli sektörün temiz özel bir yazılım programı bir kayıt defteri temizleme aracı çalıştırmanız gerekir.