Bu sefer ne teması yapsam diye düşünürken, gelen istekler üzerine ve diğer temalarımın genelde sohbet sitelerinde kullnılması üzerine bende sohbet sitesi için bir tema yapmaya karar verdim. Aslında ilk başta köy tanıtım sitesi için tema yapacaktım ama o içerikte pek yaratıcı olamadım ilham gelmedi 🙂 arkadaşa bişeyler çiz dedim oda tamam tamam dedi sallamadı o yüzden onu biraz askıya aldım. Bundan sonraki temam eğer yaparsam büyük ihtimal ilçe veya köy tanıtım sitesi teması olur (gerçi hep bundan sonra eğer yaparsam diyorum ama yine birden ilham geliyo yapıyorum).

Şimdi gelelim papağan temasına, öncelikle ismi nerden geliyor derseniz ? cevabım; “eee şeyden geliyor” şeklinde olabilir aslında şöyle düşündüm, zaten sürekli hayvan cinslerinden devam ettiğim için yine bir hayvan cinsi olması gerekiyordu benimde aklıma sohbet muhabbet sitesi için muhabbet kuşu geldi ama mantıken temanın adı JoseWPh-Muhabbet Kuşu olamayacağı için bende papağan ı tercih ettim, hani oda konuşkandır ya..

Tema daha test aşamasında satışa henüz çıkartmadım, eğer temayı almayı düşünenler olursa tamamen bitirmeden istekleri doğrultusunda üzerinde oynamalar yapabilirim. Veya almayı düşünmeyipte yinede şurası güzel olmamış veya şunları şunları ekle diyenler olursa (maksat bir şekilde geri dönüş almak) iyi olur genel zevkler konusunda üzerinde geliştirmeler yapabilirim. Mesela ben kategorilerin içeriklerini beğenmiyorum 🙂

WordPress Sohbet Teması (JoseWPh-Papağan)

Yorumlar

 1. dokuz dedi ki:

  “Senin yaptığın temaların hangisi kusurlu ki Allah aşkına ?” demiştim R10’da. Israrlıyım hala bu sözümde. 🙂

  1. Yusuf Uyanık dedi ki:

   Teşekkür ederim hocam 🙂 o zaman bozulmamam dileğiyle 😀 gerçi beni bozamazlar ama 😛

 2. muhabbet dedi ki:

  cok güzel tema