Dış güverteleri, teras, garaj ve yollarla herhangi bir sınai veya ticari tesislerin en işlevsel alanların bazıları yürüyüş. Ayrıca tesisin en ağır en fazla maruz kalan ve ticareti alanlardır. Yaya trafiğinin yanı sıra makine trafik, sürekli olarak bu bölgelerde oluşur. Bu yerlerde tesiste her yerde bağlantı majör kanalların olması, hava şartları ne olursa olsun işletme ve erişilebilir olması gerekir. Hiç dış cephe kaplama bu alanlarda daha fazla tesisin geri kalanından daha hızlı bozulmaya maruz kalmaları sonra harikası.

Dış güverte kaplama, özellikle, sık sık zararların çeşitli kaynaklardan dolayı bakıma muhtaç hale gelme ilk sırada. Bu tesis yöneticileri sık sık dış güverte kaplama bakım için kenara önemli zaman ve para ayarlanmış olmasıdır. dış güverte kaplama Bakım faydalı ömrü, ya da tam bir revizyon ve tüm kaplama sisteminin değiştirilmesi uzatmak için mühürlenirken yüzey içerebilir.

dış kaplamalar çeşitli özellikleri ve kullanıma bağlı olarak vardır. Üretan kaplamalar, su yalıtımı çözümleri için mükemmel tazminat onların düşük tolerans ile hızlı bir bozulma eğilimi olsa da. Su yalıtımı üretan kaplamalar daha iyi yol tutuş ve çekiş için mühürlü yüzey üstüne yayınlanan kum, katmanlar halinde uygulanır. Kayma levha deckings çok katmanlı malzeme ve kağıt yapılır esneklik sağlamak ve güverte yüzeylerinin sıcaklık değişiminden dolayı taşımak ve zaman içinde ya da sözleşme genişletmek çatlamasını önlemeye, orijinal güverte yüzey üzerinde kaydı.

Manyezit sistemleri hızlı ve daha birçok mimari tasarımlarda bir favori yanmaz çimento kuruma yapılır. çok, 20 yıl veya daha fazla bir kullanım ömrü ile uzun ömürlü olmasına rağmen, yüzey ve su sızıntı kırmak için eğiliminden dolayı, bakım uğrar ve düzenli olarak restore edilmelidir. Diğer kaplama sistemleri diğerleri arasında çakıl bağ kaplama sistemleri, akrilik sistemleri, vinil kaplama sistemleri ve fiberglas sistemleri yer alıyor.

Ne sıklıkla dış güverte kaplamaları tamir edilmelidir? Tüm çeşitli faktörlere bağlıdır. Bir ya da her 2 ya da 3 yıl, genellikle üreticinin bakım önerileri dayalı olarak kaplama yüklenici tarafından önerilir. Başka bir faktör rolü veya tesiste güvertenin kullanmaktır. sürekli yaya trafiğine maruz kalan mı? Ya da nadiren kullanılır? Ne sıklıkla dış güverte kaplamaları tamir veya bakımı da bir başka faktördür. Henüz dış cephe dış kaplamalar tamir edilmelidir ne sıklıkta veya güneş, yağmur, kar ya da yüksek sıcaklık gibi doğal unsurlar olan poz muhafaza belirleyen başka önemli faktör.