Zaman doğru netbook bilgisayar seçenekleri ve özellikleri bir satın alma kararı vermeden önce dikkate alınması gereken bir dizi var seçmek. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli özellik ve büyük bir satın almak için bazı ipuçları vardır.

markası ile başlayın. iyi bir üne akvaryum malzemeleri sahip bir marka seçin. Okumak çeşitli modelleri hakkında yorumlar. Bu daha sonra onları test etmek saklamak için deposundan giderken üzerinde zaman ve hayal kırıklığı bir çok kaydedebilirsiniz. En iyi tüketici yorumu modelleri bulun. (Amazon.com tüketici değerlendirmeleri için harika bir yerdir.)

Senin içinde alışveriş yapmak ve sonra ihtiyaçlarınız için mükemmel bir netbook gerçek bir hazine bulmak sürece bu dizi sopa gidiyoruz Pick bir fiyat aralığı.
bellek doğru miktarda birini seçin. Hafıza çoğu artık 1GB akvaryum malzemeleri doğru sınırlı iken ve küçük bilgisayar operasyonel hızını belirler temelde budur, pazara başlayan 2GB modelleri vardır. Bellek bu iki katına hesaplama hızı ve yeteneği ile önemli bir atılım sağlayacaktır.
İyi bir boy pil ile bir netbook düşünün. Çoğu kişi onun taşınabilirlik için bir dizüstü bilgisayar üzerinden bir netbook bilgisayar seçeneği tercih ediyor. Bu seyahat için kullanılacak olması muhtemel olduğundan, aşırı boy pil ile bir satın alma ya da ikinci bir pille eklemeyi düşünün emin olun.

Fiyat fırsatları popüler klima fiyatları online mağazadan bazı online Dükkanı. Bunlar genellikle sağ anlaşma için en iyi yerler olabilirler.
dikkatle işletim sistemi seçin. Birçok yeni netbook, bellek gereksinimleri nedeniyle ya Windows 7 veya Windows XP seçeneği ile geliyor. Windows Vista en netbooklar için çok yoğun bellek, ama Windows 7 güzel bu konuları belirlemiştir.
James Wahlberg finansal danışmanlık ve yatırım kredi restorasyonu için faiz indirimi kadar konuları kapsayan online yayınların bir dizi için bir mali sütun yazarıdır.