Kim bu durumlardan biri bilmiyor? Sen ve hafta boyunca orada her diyet dışarı kullanarak, biraz kilo için çok çalışıyorlar kez extra jel birkaç kaybetmek, sadece hiçbir zaman tekrar kazanmak. Ya da belki sizin hayalinizdeki vücut ulaşmak için yağ kilo bu son çift ile mücadele, ancak bir şekilde gerçekleşmesi için görünmüyor olabilir.

Iyi, senin yerinde olmuştur ve ben çoğu insanın göz ardı küçük bir sırrı bulduğunu söylemek için çok memnunum. Ve burada büyük bir parçasıdır: Sadece hemen hemen her diyet daha verimli hale getirmek değil, ama aynı zamanda diyet süreci kolaylaştırır.

Ben şimdi dikkatinizi olduğunu umuyorum. Böylece bu büyük sırrı nedir? Kolay sessiz: Günde hile alın. Ve ben, bir (iyi bir başlangıç olsa bile) bir hafta yemek hile demek istemiyorum ama aldığımız bir hafta boyunca günde dolandırıcı. Bu gün dolandırıcı günü ben sizin için eğilimindedirler.İlk başvuru şikayetleri nonspesifîktir olan her şeyi yemek istiyorum. Eğer yemek istersiniz her şeyi haftasında bir listesini yapın. senin hile gününde, hepsini yiyin.

Bu, iki etkiye sahiptir ve bir diğer fizyolojik psikolojiktir. İlk olarak, bu nedenle bir hafta boyunca yiyecek bu tür bakmak istemiyorum extra jel doldurulmuş olacaktır. Diğer etkisi, yani vücudunuzun genelde diyet sırasında ona veriyoruz kalori düşük miktarda kullanmak almaz emin olur. Konuşmak çok yeniden başlatın. Bu diyet çok ve vücudun artık çok daha fazla yağ sürecinde yakmak için etkili yardımcı olacaktır.