17 Temmuz da Balıkesir – Erdek, Kaya Rock Disko’ da yapılan Fight Time gecesinde 7 maç yapıldı. Maçlar Fox Tv den canlı olarak yayınlandı. 7 Maçtan sadece 2 tanesini kazabildik, Bahadır Sarı rakibini 2. roundda nakavt etti ve Erkan Varol ise rakibiyle 2 extra round sonunda maçı kazandı.

Geceye Hayko Cepki müthiş performansıyla renk kattı. Hayko Cepkin’ nin Erdek gecesinin videolarını aradım ama hiç bi yerde bulamadım, bulan olursa bu haberden yorum gönderebilir.

Kafkas Kartalı (Erkan Varol)’ a maç öncesinde microfon uzatıldığında “daha güçlü bir rakip istiyorum” demişti, ama gördük ki 2 extra roundluk maç sonrası zar zor kazanabildi, eğer rakibin ülkesinde yapılsaydı kazanamazdı diye düşünüyorum. Maçtan sonra ise Bilgehan Demir’ e “rakip çok güçlüydü” demesi beni çok güldürdü. Ne zaman bu Türkiye’ de adam gibi bu işi yapan birisi çıkacak acaba..

Hee bu arada şunuda söylemeden geçemicem, ringin zemini sonunda değiştirilmiş, daha önceki yazımda da söylemiştim zaten bi sonraki maçta kesin değiştirirler diye.. Bilgehan Demir’ in laflarının çok sert geldiğinin farkındaydım.

Yorumlar

  1. gizem dedi ki:

    bahadır sarı çok yakışıklı hastayım o siporcuya çokk seviyorum zamik atasiva yı mıydı heralde çok güzel yendi hastayım o king box cuya