Yan işaretleri yayalar ve diğer çalışan otomobiller yanında dönerek sinyalleri göndermek için kullanılan otomatik aydınlatma sistemi, unsurlarıdır. eğik açılardan aracın varlığı, konumu ve seyahat yön gösterme amacıyla, yan belirteçleri genellikle bir aracın sürücü ve yolcu tarafında konumlandırılmış.

Ön işaretleri çamurluk ve ön kapı pencere arasındaki alanda, ön tekerlekler üstünde ya da daha genel, iki farlar da aşağıda bulabilirsiniz; arka tarafındaki belirteçleri genellikle ana arka lamba küme içine dahil edilmiştir. Bu yan bakan farları aracın park, fren lambaları olduğunuz her an ve zaman farlar kullanılmaktadır aydınlatmak için çalışıyoruz.

Eğer araç gördüğünüz bu otomatik aydınlatma elemanlarının çoğunluğu yumuşak ve dostça yol kullanıcıları uyardı istikrarlı orta sarı ışık, gönderin. Nispeten daha görmek için nadir bazı açık işaretleri bulabilirsiniz. Bu ışıklar genellikle açık ya da kristal lensler var ampul içinde parlak beyaz bir ışık gönderir. Bazı belirgin işaretleri güçlü parlaklık, uzun ömür gibi güç tasarrufu yeteneği özelliği ampuller, led parlayan kullanın.

Otomotiv yedek parça berrak ve siyah gibi farklı konut renk tüm bu güzel otomatik aydınlatma, otomobil kullanıcıları sağlar. Eğer özel olarak tasarlanmış ve yapmaya da dahil olmak üzere kendi araç bilgileri, model ve model yılı için yapılan çifti seçmek emin, aracınız için yan işaretleyicileri yepyeni bir çift yapmak arıyorsanız. Örneğin, kesinlikle BMW E46 Honda Civic için bir satış sonrası çifti yükleyemezsiniz.

En iyi uyan çifti için Alışverişe sizin için en uygun seçimdir. Sadece para ve zaman, ancak bu şekilde kaydedilebilir uygunsuz ürün ev alma olanağı doğru öğeler olsun rehberlik edecek yararlı ürün özellikleri ve gerçek müşteri yorumları olarak minimize edilebilir.