Bir kişinin kendi dış beton görünümünü güçlendirmek hakkında gidebilirsiniz birçok yolu vardır. çoğu kişi tek seçenek eski dışarı rip olduğunu ve yeni bir yükleme, ama çok ve çok daha uygun fiyatlı daha kolay başka bir seçenek olduğunu düşünüyorum iken. Lekeli beton hızla beton taze bir yüz ve küçük bir kişilik vermek için harika bir yol olmaya başlıyor. Kaldırımlar, driveways ve patios dış beton boyanması için tüm seçenekler var.

Bu lekelerin iki temel türde olduğunu ama bilmek önemlidir. saydam, görünümlü, doğal renk üretmek asit lekeleri vardır. Sonra daha doğada tutarlı bir daha yarı saydam renk oluşturmak akrilik lekeler vardır. alan kusurları bir yeri vardır, o zaman akrilik beton lekeleri ile gitmek isteyeceksiniz. kusurları sonra beton eksik büyük kanallar iseniz size boyama önce tüm alana yeni çimento ince bir tabaka ile gitmek en iyisidir.

  • dış cephe kaplama örneklerinden biri olan Siding dış cephe kaplama ile evinizi baştan yaratabilirsiniz!

Sadece edecek proje senin alanı dışında yepyeni bir görünüm vermek ve kusurları gizlemek boyanma bir dış beton, o ev sahibi kendi tüm yapabileceği kolay bir projedir. gelmek için bir müteahhit işe ihtiyaç yoktur hangi yapılan bu heyecan verici projeyi almak için çok az harcamak mümkün olduğu anlamına gelir.

sen ve senin araç, veranda, ya da havuz için yeni bir görünüm için hazır iseniz bir vermek için hazırlanan boyama kendi, sonra dış beton gitmek hemen hemen herkesin ele almak gerekir ki çok basit bir DIY projesi. renkleri ve stilleri bakmak ve etki Aradığınız verebilir geniş bir yelpazede bulunmaktadır. hiçbir zaman, bir profesyonel müteahhit geldi sanki ve yepyeni bir zemin vermiş görünüyor güzel bir alana sahip olacak.