SView5 Ücretsiz Resim Programı
Onlar iyi tasarlanmış konum özellikleri bir ton sunmuyoruz bile fotoğraf düzenleme programları hala oldukça yararlı olacağı deneyimlerimiz oldu, kolay kullanımlı, profesyonel görünümlü program için söylenecek bir şey var. Eğer çevrimiçi kullanım kılavuzu ulaşmaya çalışıyorsunuz tarafından SView5 sunduğu profesyonellik düzeyi iyi bir fikir edinebilirsiniz, biz ne zaman, biz “Üzgünüm, ama hiçbir gerçek manuel kullanılabilir söyledi Web sayfasında indi – Bir yazmak istiyorum ? ” Hayır, ne istediğimiz kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme programıdır ve SView5 değil.

Programın arayüzü onay kutuları, açılır menüler ve butonlar darmadağın kare. Görüntü bölmesi ve şaşırtıcı derecede küçük olan daha büyük bir önizleme ekranı mevcut olsa bile, daha küçük görmek kullanıcıların gerçekten görüntü ile çalışırken kullanılmalıdır. Tüm temel görüntüleme özellikleri burada gibi görünüyor – Kullanıcıların, kırpma döndürebilirsiniz boyutlandırmak görüntüler yanı sıra resim rengini ayarlayabilir, özel efektler ekleyebilir ve hatta meta düzenleyebilirsiniz – ama özellikleri çok, özellikle iyi organize değildir programı kullanmak için bir ağrı türüdür. Önceki resim düzenleme tecrübesi olan herkes ama özelliklerin çoğunu anlamaya gerekir aslında sezgisel bir süreç değildir özellikler arasında gezinme. Ve söz konusu eksik Yardım dosyası da cevapsız gideceğim, kullanıcılar eğer SView5 özellikleri ile ilgili sorularınız sahip olmanızı sağlar. Genel olarak, hepimiz SView5 etkilendim değildi.
SView5 Ücretsiz Resim Programı

SView5 bir ZIP dosyası olarak geliyor. Onu kibarca yükler ama kaldırılması üzerine arkasında bir klasör bırakır. Biz bu programı tavsiye etmiyoruz; seçim için çok daha iyi birçok görüntü editörleri vardır.

SView5 Programını İndir