Bir Toshiba Qosmio Satılık bulmak için bir arayış içinde iseniz, değil bu güçlü dizüstü bilgisayarlar ve onların çok iyi noktaları hakkında ayrıntılı öğrenmeden önce, ama büyük bir kaynak geldiniz.

Neden Toshiba Qosmio Gaming Notebook Yani istenen nedir?

Geçmişte bugün en son 3D grafikler oyun size $ 2K üzerinde yol için son derece hantal laptop ile sona ediyorum yoğun oynayacaktı bir dizüstü oyun bilgisayarı klima fiyatları istedim. 12 £ 5 gram ağırlığında kalın, hantal 2006 Alienware Aurora m7700, hatırlıyor musunuz?

Bugün oyun notebook daha büyük ekranlar, daha hızlı işlemciler ve daha ince bir vücut daha fazla grafik gücü ve fiyat olmaz aşırı cüzdan var. Toshiba Qosmio X505 serisi bu kategoride ait güçlü bir laptop. 18.4-inç geniş ekran GPU gücü bol olan en son Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA ayrık grafik çalışır.

Tasarım

X505, çok çekici, sofistike bir görünüme sahiptir. Metalik kırmızı bir piyano siyahı kaplama çok asla bir “gösterişli” dizüstü kabul olurdu insanlara cazip olan ile vurgulamaktadır.

X505 bir all-plastik bir tasarıma sahip olsa da, kalitesi dikkat çekiyor. defterin kaide üzerinde yüksek kaliteli plastik darbe ve kolaylıkla morluklar işleyebilir. defterin Avuç içi ve diğer alanlarda sertlik kesinlikle iç işleyişini ve dizüstü yapısı titizlikle planlanmış olduğunu göstermektedir. Ekranı iyi LCD konut ile korunmaktadır. Alay ya da hiç sonuç üretilen LCD konut arkasındaki bu teşvik gibi kıvırma hareketleri yaptı. S

Sağlam bir ekran LCD ağırlığını desteklemek için gerekli olan menteşe ve bu defter kapalı tutmak ve gerektiğinde açık yeterince gerçekten firmadır. ekran ve bumped zaman biraz wobbles rağmen arada bir squeeking menteşe var, hala açmak için biraz çaba gerektirir.

Ekran ve Hoparlörler

Toshiba Qosmio X505 modeline bağlı olarak 1920 x 1080 ya da 1680 x 945 bir çözünürlüğe sahip parlak 18.4 inçlik CCFL arkadan aydınlatmalı ekran ile bulaşık makinesi fiyatları geliyor. Ekran renkleri inanılmaz renk derinliği ve parlak ve canlı vardır. Metin ve keskin dahil Blu-ray oynatıcı videoları inanılmaz düzgün ve temiz hale getirir.

Dolby Home Tiyatrolar kalitesi ile iki Harman / Kardon hoparlörler mükemmel bir dinleme deneyimi sunmak için X505 serisi sağlar.

Eğer Toshiba Qosmio satış bakıyorsun tüm bu ayrıntıları incelemek emin olun.