Üstünüze Sinmiş Kötü Kokularaa SON!

Garment Deodorizer belki fark etmiyorsunuz ama üstünüzde sizinle birlikte tüttürüyor!
Belki fark etmiyorsunuz ama üstünüzde sizinle birlikte tüttürüyor!

Hafta sonu, gün sizin! Bu günü kendinize ayırıyorsunuz ama kendinize vakit ayırırken aslında partnerinize de vakit ayırdığınız gün. Saçlar tamam, kıyafet süper, havanız yerinde. Buluşma saati gelip beklediğiniz gibi bir gün geçirmek isterken sanki o size çok yakın durmak istemiyor. Sebebi gayet açık, üstünüze sinmiş kokular!

Evet fark etmiyoruz ama bir çoğumuz bulunduğumuz ortamların izlerini üstümüzde taşıyoruz. Elbiseler neyse de ceket mont ve bunun gibi kuru temizleme gerektiren kıyafetlerinizi üstünüze her koku sindiğinde yıkayamıyorsunuz.

Böylesi durumlarda genelde pencere dışına asılan “havalanmaya bırakılmış” giysiler halkımıza çokta uzat olmayan görüntüler. Alternatif olarak kokuları elimine eden spreylerde mevcut ama bunlara sürekli para harcamak pekte ekonomik bir çözüm değil.

Garment Deodorizer
Garment Deodorizer

Bu durumda Garment Deodorizer hızır gibi yetişiyor. Kendisinin tek yaptığı iş üzerine asmış olduğunuz giysinin kötü kokularını arındırmak. Amacına yönelik olarak bu işi hakkıyla yerine getirdiğini de söyleyebiliriz çünkü kendisi asılı kıyafetlerin üzerindeki sigara, kirli hava, parfüm (çapkın arkadaşlara duyurulur) gibi kokuları temizlerken giysilerinizin üzerindeki bakterilerin %97 sinide yok edebilen bir yapıda üretilmiş.

Garment Deodorizer çalıştırıldığında sirkülatif bir şekilde O3(ozon) üretimine başlıyor patentli CPZ filtresi ise giysinin dokusundan O3 ile ayrılmış kötü kokuları hapsediyor. Bunun için kıyafetinizi aynı bir akıya asarmış gibi dört adet C tipi pil ile çalışan Garment Deodorizer a asmanız ve beraberinde gelen giysi poşetini kullanmanız yeterli. Sonuç? En fazla kırk dakikada kokusuz tertemiz (Kirli yada lekeleriz varsa o ayrı) bir giysi…

Garment Deodorizer Giysi Poşeti ile derinlemesine O3 arındırması yapmak mümkün
Garment Deodorizer Giysi Poşeti ile derinlemesine O3 arındırması yapmak mümkün

Garment Deodorizer eminim birçok kişinin uzun süredir aradığı bir üründü. En azından ben böyle bir cihazın yokluğundan şikâyetçiydim. Sigara kokulu ofis günlerinde üstüme sinen o pis kokuyla sigara içmeyen biri olarak yaşamak cidden sinir bozucuydu.

Garment Deodorizer sizin de üstünüzdeki ağır kokuları yok etsin istiyorsanız ona bu adresten 80$ a kavuşabilirsiniz…

Bu yazı Beacool tarafından zamazing.org adresli sitede yayımlanmak üzere yazılmıştır. Kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz.


Pilli Projeleri: Pilli.com: Kolektif Bağımsız İçerik | Sosyomat.com: Arkadaşını Etiketle | Put.io: Online Cloud Storage