Teknoloji yetenekleri şişme bebek dakika içinde bütün bir sanal makinenin (VM) geri yükleme vardır; herhangi bir sanallaştırılmış işletim sistemi tek tek öğeleri kurtarma ve her VM her yedekleme kurtarılabilirlik doğrulanması.

VPower teknoloji Veeam mevcut Ekim olacaktır omurga ve Çoğaltma sürümü 5 Backup vardır. Veeam VMWorld 2010 de San Francisco Perşembe tarihleri arasında düzenlenecek olan teknoloji gösterdi.

vPeople için vPower

Bir Veeam’s vPower teknoloji yeteneklerinin yetenek dakikada bir yedek dosyadan tüm VM sağlamaktır. IT problem troubleshoots süre Kullanıcılar VM apps ile çalışmaya devam edebilirsiniz.

“Veeam yeni yeteneğini doğrudan bir yedek dosyadan VM çalıştırmak için, normal iyileşme sürecinde önemli bir adım atlar ve saati her zaman bir kurtarma sırasında kısa,” Jake Sorofman, rPath baş pazarlama yetkilisi, TechNewsWorld söyledi. bunu zaman içinde diğer satıcı tarafından kabul görmeyi beklediğimiz bu yüzden “Bu teknik yukarıya ancak tam yüksek kullanılamaz destekli ortamlar için mantıklı bir sürü yapar.”

VPower teknoloji IT ek yedekleme, acenteleri ya da yazılım araçları kullanmanıza gerek kalmadan herhangi bir sanallaştırılmış işletim sistemi tek tek öğeleri kurtarmak sağlar. Ayrıca, otomatik olarak her VM, her zaman her yedekleme kurtarılabilirlik doğrular.

Dahil kullanıcıları herhangi bir noktadan problem ya da test çözümleri, yazılım yamalarını veya yeni uygulama kodu gidermek için test VMs oluşturmanıza olanak sağlar, isteğe bağlı bir kum olduğunu. Bu gibi sistem havai ekstra VMware (NYSE: VMW) enstantane adanmış test laboratuvarları için ihtiyacı ortadan kaldırır gerektirir.

vPower diğer bir özelliği herhangi bir işletim sistemi veya dosya sistemi için anlık dosya düzeyinde düzelme. Bu BT veya görüntü düzeyinde yedekleme sadece tek bir dosyada tüm VM kurtarmak sağlar.

Veeam Yedekleme ve Çoğaltma v5 olacak anında endeksi ortalama dosyaları Windows ve bant dostu sentetik tam yedekler. Ayrıca gelişmiş deduplication ve VMs daha hızlı off-site çoğaltma sunuyor.

Fiyatlandırma US standart sürüm için erotic shop soket başına ayarlandı ve 899 $ soket başına girişim baskı için.

“Müşterilerimiz ki tüm Microsoft (Nasdaq: MSFT) SQL, Exchange veya tek tek dosyaları veya veritabanlarına Active Directory ürünleri aşağı genelinde bütüncül uygulamaları kurtarmanız gerektiğinde bize,” Dave Elliott, Symantec kıdemli ürün pazarlama müdürü (Nasdaq: SYMC), TechNewsWorld söyledi. “Her şeyi yapmak için esneklik gerekiyor.”