Hiç evde ya da ofiste uzak baskı yapmak istedi? sadece Bluetooth üzerinden sinyal almak için yazıcı dönüştürerek, fiziksel bir tel aracılığıyla yazıcınızı bilgisayarınıza takmak zorunda kalmazsınız. Bu istediğiniz yere mümkün yanı sıra klima fiyatları her yerde mobil bilgisayar taşımacılık ve kablosuz yazdırma işlerini yazıcıya gönderebilir, yazıcı yere yapar.

Yazıcı çalışmak için birden fazla bilgisayar sistemi Senkronizasyon da mümkündür. Farklı bilgisayarları kullanan Çoklu insanlar Bluetooth kablosuz teknolojisi olarak birbirlerinin aralığında olduğu sürece iletişim cihazları sağlayan bulaşık makinesi fiyatları fiziksel olarak buna bir tel bağlama gerek kalmadan tek bir yazıcıyı kullanmak mümkün olacak. Bunu anında bu işlevini kullanarak yapmaya başlamak için edebiliyoruz, Bluetooth teknolojisi ile gelen birçok modern yazıcılar zaten etkin olduğunu göreceksiniz. Eski yazıcıları Bluetooth dongle veya adaptör kullanmak gerekir. Bazı popüler Bluetooth adaptörleri vardır: Ambicom’s Kablosuz Bluetooth Yazıcı Kit, BeeWi Bluetooth Dongle, Belkin F8T031 Blueooth Kablosuz USB Yazıcı Adaptörü, Canon BU-10 Bluetooth Adaptörü ve USBGEAR Combo Bluetooth Yazıcı Adaptörü.

Böyle bir adaptör kullanmak son derece kurmak kolaydır ve sadece görevi gerçekleştirmek için temel bilgisayar anlayışı ile kimse gerektirir. Bu kablosuz cihaz Bluetooth özelliği olmayan yazıcı dönüştürmek için en kolay yoludur. istediğiniz cihazı da göndermek ve Bluetooth sinyalleri olması gerekmektedir yazdırmaya Ancak, unutmayın. kolayca bir USB Bluetooth dongle satın alabilirsiniz rağmen Modern dizüstü bilgisayarlar, önceden entegre Bluetooth donanım olabilir.

yazıcılar için Bluetooth adaptörleri için hemen klima fiyatları hemen tüm seçenekleri size tatmin edici bir performans ve sonuçlar verecektir. Eğer sonra eğer adaptör yanar güç ve kontrol açın, yazıcınızın USB portuna Bluetooth adaptörü takılı. Devam bilgisayarlara Bluetooth anahtarı ve tüm uyumlu cihazlar bulundu olup olmadığını kontrol edin. Yazıcı yer edildikten sonra, varsayılan yazıcıya ayarlamak mümkün olacaktır.

Pek çok farklı kaynaklardan yazıcınız için Bluetooth adaptörleri ile mümkündür. Eğer sipariş iyi fırsatlar bulmak için mümkün olduğunca çok bulaşık makinesi fiyatları sayıda teklifler keşfetmek gerekir. Bu gadgets çok pahalı değildir ve mevcut online nispeten indirimli olanları bulabilirsiniz. veya UNBRANDED satın yerel modeller imal açık kalan, yukarıda belirtilen markaların bazı dikkat edin.