Merhaba, yıllar süren sessizliğin ardından tekrardan WordPress tema piyasasının içinde buldum kendimi… Daha önce de olduğu gibi bu işe ilk kendi sitemin temasını yaparak başlıyorum.

JWP-Güvercin, JWP-Papağan, JWP-Zebra, JWP-Kuğu, JWP-Penguen temalarımı artık haliyle satıştan kaldırdım eskidiklerini kabul ediyorum -2009 yapımı- Ama o temaları çöpe atacak değilim, bazılarında köklü değişiklikler yaparak tekrar satışa çıkartacağım bazılarını da tekrardan düzenleyip (SEO ve kod yapısı) ücretsiz olarak paylaşacağım. İlk olarak WordPress Sohbet temasını (JWP-Papağan) iyileştirdikten sonra ücretsiz paylaşacağım, ardından JWP-Penguen uygun bir ücretle satışta olacaktır. Önümüzdeki bir kaç ay içindeki planlarım bu şekilde, bunların yanı sıra “Devam Eden Çalışmalarım” bölümünde görebileceğiniz; WordPress eCommerce Responsive eTicaret tema çalışmam devam etmektedir.

DenizTheme ?

Bundan sonraki tema çalışmalarım DenizTheme adı altında yapılacaktır, artık JoseWPh tasarımlarının üzerini örtüyorum, daha dinamik; daha görsel, daha kullanıcı odaklı, daha SEO uyumlu temalar geliyor. DenizTheme çalışmalarının uzun yıllar kesintisiz sürmesi dileğiyle…

Gelelim Deniz-23 Temasına

Şuanda görmekte olduğunuz tema, son temam olan “Deniz-23” adındaki temamdır. Yaptığım ilk responsive temadır, aynı zamanda ilk bootstrap temamdır. Yakın zamanda bootstrap konusu üzerine kaynak niteliği taşıyacak başka bir yazı yazacağım. Çünkü ilk etapta ben bootstrap kullanmaya çabaladığımda internette Türkçe kaynak bulamadığım için oldukça zorlandım.

Temanın özelliklerini az-çok sayfaları gezerek görebilirsiniz. Şuan için biraz sade gözüküyor olabilir ama tamamlandığında çok daha iyi olacağını umuyorum. Yorumlarınızda geliştirmem, eklemem gereken kısımları belirtirseniz sevinirim.

Yorumlar

 1. Ferhan dedi ki:

  eline sağlık Yusuf yine kaliteli bir işe daha imza atmışsın, çalışmalarını takip ediyorum.

 2. sohbetful dedi ki:

  Eline sağlık kardesim yine kaliteli bisey cıkacak sanırım sitemde hala senden aldıgım temayı kullanıyorum JWP-Crystal teması bunun seo ve kod yapısında değisikler yaparsan alayım onları bir zahmet 🙂 Bu temanında bitmiş halini merak ediyorum bekleyip görcez yine güzel birsey cıkacak sanırım

  1. Yusuf Uyanık dedi ki:

   Teşekkürler yorumunuz için. Crystal temasına da sıra gelecek (: ama onu güncelleme değil de yeni bir tema tarzında yayınlayacağım, çünkü baştan aşağı her şeyiyle sıfırdan yazılacak, çok sevdiğim bir tasarım olduğu için uyduruk bir güncelleme yapmak yerine bu yolu seçtim.

   1. sohbetful dedi ki:

    Evet bende seviyorum güzel bir temaa hala kullanıyorum yenisini yaparsan bakalım bizdee alalım nasibimizi suan bu kullanıdıgın yapım asamasındaki temanda guzell bunun bitmiş halini bekliyorumm sidebar yan kısımlar sabit orta kısımlar assagı yukarı gitmesi hos olmus bitmiş halini bekliyorum guzel bir tema cıkacak kanımca

 3. sohbetful dedi ki:

  Başarılarının devamını diliyorumm

 4. Hasan dedi ki:

  Yusuf Bey yine oldukça stabil hoş bir tema yapmışsınız, şuan ki temanızın satışını yapmayı düşünürseniz almak isterim.

  1. Yusuf Uyanık dedi ki:

   Teşekkürler, bu temayı satmayı düşünmüyorum.

   1. mobil chat dedi ki:

    cok guzel anlatmıssın hocam