Daha öncesinde DenizTheme falan dedim, sonra ondan da vazgeçtim. Doğru düzgün bir isim bulup tema piyasasına giriş yapamıyorum. Obsesiflik çok zor… (:

Her neyse -ayrı yazılıyormuş- diyerek ysfBlog temasını kendi sitem için yapmış bulunuyorum. Görüş ve önerilerinize her zaman açık olduğumu belirtmek isterim.

responsive device

Öncesinde sağda gördüğünüz gibi bir tasarıma sahipti, uzun bir süre tasarım aşamasının tamamlanmasını bekledikten sonra şuan gördüğünüz halini ortaya çıkarttım. Şuan ki çizgisinin üzerinde çok oynamadan az çok düzenlemeler daha olacaktır. Artık asıl önem vereceğim şey blog yazarlığı üzerine olacak. Temayı tam rayına oturtup görsel hazza ulaştığım sürece blog tutmaya devam edeceğim.

Bakıyorum da tema gerçekten güzel oldu (: kod yapısını ve css dosyasını biraz daha temizledikten sonra arkplanıda güzel olacaktır. Bu temayı yaparken Bootstrap ile tanıştım, kendisi sağolsun çok yardımcı oldu. En kısa sürede Bootstrap deneyimlerimi de aktarıyor olacağım.

2015 blog ödüllerinde görüşmek üzere… (:

Yorumlar

  1. Sercaynn dedi ki:

    hocam senin bu temalar hep şahane oluyor ya, r10 da ki konunu görünce o zamanlar güvercin teması almıştım senden. halaa kullanıyorum taş gibi tema elline sağlık. yalnız güncelleme yapsan artık ne kadar güzel olur :)))

    1. Yusuf UYANIK dedi ki:

      Güncellemek yerine HTML5 CSS3 ile tekrar yapmayı düşünüyorum, benzer bir şablon ile.